I jedna malá akce dokáže nastartovat velké změny

Možností, jak můžete pomoci, je mnoho. Najděte tu svou a pojďte do toho s námi. 

RYCHLÝ PŘÍSPĚVEK

 
 
 

 ÚČET VEŘEJNÉ SBÍRKY

 2800692286/2010 (CZK)

DMS

Pomoc snadno a rychle. Pošlete smsku ve tvaru DMS BEZMAMY 90 na tel. číslo 87777 a za necelou stovku nasytíte 3 sirotky denně.

JEDNORÁZOVÁ DMS - můžete ji naťukat kdykoliv na telefonní číslo 87 777 ve tvaru 

  • DMS BEZMAMY 30 ... strava pro 1 sirotka/den
  • DMS BEZMAMY 60 ... strava pro 2 sirotky/den 
  • DMS BEZMAMY 90 ... strava pro 3 sirotky/den

Cena DMS je 30 Kč, 60 Kč nebo 90 Kč. Bez mámy z této čátky obdrží 29 Kč, 59 Kč nebo 89 Kč. 

TRVALÁ DMS - naťukáte jen jednou, pak je automaticky posílána každý měsíc na telefonní číslo 87 777 ve tvaru 

  • DMS TRV BEZMAMY 30... strava pro 1 sirotka/den
  • DMS TRV BEZMAMY 60 ... strava pro 2 sirotky/den
  • DMS TRV BEZMAMY 90 ... strava pro 3 sirotky/den  

Cena trvalé DMS je 30 Kč, 60 Kč nebo 90 Kč měsíčně. Bez mámy z jedné TRVALÉ DMS obdrží každý měsíc 29 Kč, 59 Kč nebo 89 Kč. DMS odchází každý měsíc automaticky po dobu neurčitou. Možnost ukončení platby je kdykoli posláním SMS ve tvaru STOP BEZMAMY na tel 87 777.

Jsme aktivním účastníkem programu DMS (Dárcovská SMS) v České republice. Více informací o tomto programu najdete na www.darcovskasms.cz. Zapojení do programu je podmíněno platnou veřejnou sbírkou.

UMĚNÍ TINGA TINGA

Pestré barvy, jednoduché motivy a nevšední pojetí. Z obrazů Tinga Tinga doslova tryská energie a pohoda. Pracovně tomu říkáme "pomoc 2v1", protože nákupem obrazu pomáháte jak dětem Bezmámy, tak místním umělcům, kteří obrazy tvoří. Umělci malují díla přímo na ulicích. Motivy obrazů vycházejí z africké přírody a symbolicky připomínají hluboké propojení člověka s touto přírodou. Když přidáme fakt, že člověk samotný povstal z centra africké přírody, dává nám smysl afrického umění Tinga Tinga ještě další rozměr - návrat k našim kořenům.

DLOUHODOBÁ POMOC

Vyhlédněte si svou srdcovku a zapojte se!

ADOPCE DĚTÍ

Adopce sirotků dává šanci na lepší budoucnost dětem v Centru i mimo něj. V České republice a na Slovensku je nabídnuta rodinám či jednotlivcům možnost pravidelně finančně podporovat některé z tanzanských dětí, které ztratilo rodiče či žije ve velmi nepříznivých podmínkách. Podpora je využívána k zajištění nejpotřebnějších věcí: UBYTOVÁNÍ, STRAVA, OŠACENÍ A VZDĚLÁNÍ


KÁVAMAT

Káva svůj původ datuje na území dnešní Etiopie a Keni. Dnes můžeme být Africe vděční za tento lahodný nápoj, který nám dopřeje každý den chvilku klidu pro nás. Proč to tedy Africe nevrátit? Uzavřeli jsme partnerství s firmou Kavamat Vending s.r.o., která zaručuje profesionální přístup a vysokou kvalitu produktů: nabídka strojů (kávomatů) a jejich servisů, nabídka kvalitní kávy a dalších nápojů pro firmy a instituce za naprosto stejných podmínek jaké nabízí konkurence s tou výhodou, že společnost Kavamat věnuje 2 Kč z každého prodaného nápoje na humanitární projekty Bez mámy. Staňte se součástí tohoto projektu, nebude vás to stát nic navíc.

ŠKOLA ŠKOLE

Projekt Škola škole podporuje spolupráci českých škol a žáků a chudých venkovských škol v Tanzánii. Děti u nás se tímto projektem učí společnému rozhodování, hodnocení, empatii a pomoci těm, kteří to potřebují a rozšiřují si celkové vnímání světa. Děti v Tanzánii dostávají potřebnou pomoc pro kvalitnější vzdělávání. Bez mámy je spojovatelem tohoto projektu na bázi "každý získává". 


Dobrovolnictví

ZAŽIJ AFRIKU NA VLASTNÍ KŮŽI, DOBROVOLNĚ...

Chceš víc, než jen přispět penězi? Nebo si chceš zahrát fotbal v Africe? Máš duši superhrdiny a srdce pro dobrou věc? Přispěj tím nejcennějším, co máš - svým časem. Za 6 týdnů v Tanzanii (např. jako učitel angličtiny) získáš víc, než jen nezapomenutelné zážitky. Získáš pocit, že děláš to, co dává smysl.