Děti "Bez mámy"

Adopce sirotků dává šanci na lepší budoucnost dětem v Centru i mimo něj. V České republice a na Slovensku je nabídnuta rodinám či jednotlivcům možnost pravidelně finančně podporovat některé z tanzanských dětí, které ztratilo rodiče či žije ve velmi nepříznivých podmínkách. Podpora je využívána k zajištění nejpotřebnějších věcí: UBYTOVÁNÍ, STRAVA, OŠACENÍ A VZDĚLÁNÍ.

Děti k adopci

 • Kelvin

  5. 3. 2016
  Táta Kelvinovi zemřel, když mu byly 3 roky. Jeho matka je psychicky nemocná. a tak spolu se setrou Restutou našli pravý domov až v Zili House.
  Další informace
 • Gwakisa Harre

  1. 1. 2009
  Gwakisu a jeho mladší sourozence opustila matka. Neví se proč. Jedno je jisté, děti které zůstaly jen s otcem by měly chodit do školy a žít v něčem, čemu se dá říkat dům.
  Další informace
 • Edgar

  1. 1. 2004
  Edgar, podobně jako Samson a Jacobo, úspěšně pokračuje ve studiu. To je důvod, proč, vedle dlouhodobé pomoci adoptivních rodičů hledáme ještě druhého podporovatele. Z kluka který do svých 9 let nechodil vůbec do školy, se vyklubal inteligentní chlapec, který si zaslouží kvalitní vzdělání.
  Další informace
 • Samson Raphael

  8. 12. 2005
  Samson má své dlouhodobé podporovatele, kteří se starají o jeho základní životní potřeby. Nyní hledáme druhého dárce, který by jej podpořil ve vzdělávání. Samson pokračuje ve studiu na střední internátní škole, a tak vzrostly náklady na dojíždění a ubytování.
  Další informace

Příběhy adoptovaných dětí

Abu Yuda

1. 1. 2001

Abu přišel do sirotčince v Mahangu se svým dvojčetem Ayubu v roce 2010, ještě před tím než stálo Centrum pro sirotky. Ubytování jim poskytly řeholní sestry z misijní stanice. Jejich matka zemřela v roce 2007, když bylo dětem 6 let.…

Číst více

Pečovatelé dětí

Kdo se stará o děti

Jsou pravým srdcem sirotčince. Bez nich by děti zůstaly na ulici a v sirotčinci by nic nefungovalo. Epifanie, Joseph, Marietha, Albertina a Samson. Jsou přísní i laskaví. Děti jim potají na zádech hledají stopy křídel, protože je mají za anděly. Seznamte se s lidmi, kteří dávají dětem v sirotčinci vzdělání, lásku a naději.
Číst více