Děti "Bez mámy"

Adopce sirotků dává šanci na lepší budoucnost dětem v Centru i mimo něj. V České republice a na Slovensku je nabídnuta rodinám či jednotlivcům možnost pravidelně finančně podporovat některé z tanzanských dětí, které ztratilo rodiče či žije ve velmi nepříznivých podmínkách. Podpora je využívána k zajištění nejpotřebnějších věcí: UBYTOVÁNÍ, STRAVA, OŠACENÍ A VZDĚLÁNÍ.

Děti k adopci

 • Antony Moses

  30. 1. 2007
  Antonyho matka zemřela, otec si založil novou rodinu. I on nyní žije v Centru pro sirotky Mahango a potřebuje podpořit v plné výši.
  Další informace
 • Precious Fidelis

  1. 4. 2011
  Precious žije jen s svou maminkou, která nemá dostatek peněz na její vzdělání. Škola ji baví a dělá velké pokroky, ale bez finanční pomoci může studovat jen stěží.
  Další informace
 • Wilda Kihombo

  7. 5. 2005
  Wilda ukončila ZŠ s moc dobrými výsledky. Učitelé na ni udělali sbírku, aby mohla pokračovat na střední školu. Bohužel to nestačí na celý rok a tak Wilda potřebuje naši pomoc.
  Další informace

Příběhy adoptovaných dětí

Abu Yuda

1. 1. 2001

Abu, který se oficiálně jmenuje Ibrahim, a jeho bratr dvojče Ajubu chodí do druháku na střední.  Abu se se mnou baví anglicky asi vůbec nejvíc ze všech, chtěl by být překladatelem.  Mají ještě dalšího brá…

Číst více

Pečovatelé dětí

Kdo se stará o děti

Jsou pravým srdcem sirotčince. Bez nich by děti zůstaly na ulici a v sirotčinci by nic nefungovalo. Epifanie, Joseph, Marietha, Albertina a Samson. Jsou přísní i laskaví. Děti jim potají na zádech hledají stopy křídel, protože je mají za anděly. Seznamte se s lidmi, kteří dávají dětem v sirotčinci vzdělání, lásku a naději.
Číst více