Děti "Bez mámy"

Adopce sirotků dává šanci na lepší budoucnost dětem v Centru i mimo něj. V České republice a na Slovensku je nabídnuta rodinám či jednotlivcům možnost pravidelně finančně podporovat některé z tanzanských dětí, které ztratilo rodiče či žije ve velmi nepříznivých podmínkách. Podpora je využívána k zajištění nejpotřebnějších věcí: UBYTOVÁNÍ, STRAVA, OŠACENÍ A VZDĚLÁNÍ.

Děti k adopci

 • Jamila Ipyana

  1. 1. 1999
  Stela patří k těm dětem, které ztratily adoptivní rodiče několikrát. Najde se někdo, kdo ji podpoří a pomůže dostudovat školu, na kterou nastoupila?
  Další informace
 • Inocent Jeno

  1. 1. 2005
  Inocent je kluk, který v minulosti ztratil rodiče dvakrát. Teď se usmálo štěstí a má opět zajištěn domov, jídlo i oblečení. Najde se někdo, kdo podpoří také jeho vzdělání (15 000 Kč/rok)
  Další informace
 • Donaldia Ipyana Maluka

  1. 5. 1998
  Pro pokrytí nákladů, které souvisejí s jejím studiem na univerzitě, hledáme adoptivního rodiče pro částečnou adopci. Roční příspěvek činí 24 000 Kč.
  Další informace
 • James Husseni Juma

  1. 1. 2004
  James je snaživý a chytrý kluk, proto jsme ho poslali na lepší střední školu. Tím však vzrostly také náklady, proto hledáme někoho, kdo by byl ochoten se o ně podělit...
  Další informace
 • Melod

  Melod má melodické jméno, ale ne život. Matku ztratil, otec jej opustil a jeho zdraví sužuje nemoc HIV, která na něj byla přenesena při porodu. Pomůžete mu, aby mohl žít "normální" život jako ostatní děti?
  Další informace

Příběhy adoptovaných dětí

Abu Yuda

1. 1. 2001

Abu přišel do sirotčince v Mahangu se svým dvojčetem Ayubu v roce 2010, ještě před tím než stálo Centrum pro sirotky. Ubytování jim poskytly řeholní sestry z misijní stanice. Jejich matka zemřela v roce 2007, když bylo dětem 6 let.…

Číst více

Pečovatelé dětí

Kdo se stará o děti

Jsou pravým srdcem sirotčince. Bez nich by děti zůstaly na ulici a v sirotčinci by nic nefungovalo. Epifanie, Joseph, Marietha, Albertina a Samson. Jsou přísní i laskaví. Děti jim potají na zádech hledají stopy křídel, protože je mají za anděly. Seznamte se s lidmi, kteří dávají dětem v sirotčinci vzdělání, lásku a naději.
Číst více