Děti "Bez mámy"

Adopce sirotků dává šanci na lepší budoucnost dětem v Centru i mimo něj. V České republice a na Slovensku je nabídnuta rodinám či jednotlivcům možnost pravidelně finančně podporovat některé z tanzanských dětí, které ztratilo rodiče či žije ve velmi nepříznivých podmínkách. Podpora je využívána k zajištění nejpotřebnějších věcí: UBYTOVÁNÍ, STRAVA, OŠACENÍ A VZDĚLÁNÍ.

Děti k adopci

 • Clinton Danken

  28. 2. 2015
  Je nejmladší z 8 sourozenců. Rodina strádá. Stěží si mohou dovolit dostatek jídla natož posílání Clintona do školky a školy. Aby tam mohl pomůže podpora 5000 Kč ročně (na uniformu, pomůcky, hygienu i trochu jídla.
  Další informace
 • Jamila Ipyana

  1. 1. 1999
  Pro Stelu hledáme dalšího rodiče pro částečnou adopci, který by se podílel na nákladech, které souvisejí s jejím nástupem na novou internátní školu. Tato částka činí 15 000 Kč/rok.
  Další informace
 • James Husseni Juma

  1. 1. 2004
  James je snaživý a chytrý kluk, proto jsme ho poslali na lepší střední školu. Tím však vzrostly také náklady, proto hledáme někoho, kdo by byl ochoten se o ně podělit...
  Další informace
 • Donaldia Ipyana Maluka

  1. 5. 1998
  Pro pokrytí nákladů, které souvisejí s jejím studiem na univerzitě, hledáme adoptivního rodiče pro částečnou adopci. Roční příspěvek činí 24 000 Kč.
  Další informace
 • Inocent Jeno

  1. 1. 2005
  Inocent je kluk, který ztratil rodiče dvakrát. Prvně ty své biologické a pak znovu adoptivní. Nyní by potřeboval celkovou podporu 25 000 Kč/rok. To zahrnuje vše, jak podporu osobních potřeb, tak kvalitní střední školu.
  Další informace

Příběhy adoptovaných dětí

Abu Yuda

1. 1. 2001

Abu přišel do sirotčince v Mahangu se svým dvojčetem Ayubu v roce 2010, ještě před tím než stálo Centrum pro sirotky. Ubytování jim poskytly řeholní sestry z misijní stanice. Jejich matka zemřela v roce 2007, když bylo dětem 6 let.…

Číst více

Pečovatelé dětí

Kdo se stará o děti

Jsou pravým srdcem sirotčince. Bez nich by děti zůstaly na ulici a v sirotčinci by nic nefungovalo. Epifanie, Joseph, Marietha, Albertina a Samson. Jsou přísní i laskaví. Děti jim potají na zádech hledají stopy křídel, protože je mají za anděly. Seznamte se s lidmi, kteří dávají dětem v sirotčinci vzdělání, lásku a naději.
Číst více