DĚTI "BEZ MÁMY"

Adopce sirotků dává šanci na lepší budoucnost dětem v Centru i mimo něj. V České republice a Slovensku je nabídnuta rodinám či jednotlivcům možnost pravidelně finančně podporovat některé z tanzanských dětí, které ztratilo rodiče či žije ve velmi nepříznivých podmínkách. Podpora je využívána k zajištění nejpotřebnějších věcí: UBYTOVÁNÍ, STRAVA, OŠACENÍ A VZDĚLÁNÍ


Příběhy adoptovaných dětí

Příběhy dětí, které již měly to štěstí a našly své rodiče na dálku.


Podpořte pečovatele dětí

Vychovatelé, kuchařka, pomocník

Patron Joseph

Je vychovatelem chlapců. Sirotky vede nejen k slušnému chování, ale také k práci, aby nepřišli o kontakt s každodenní realitou venkovského života. Sám je pro všechny děti dobrým vzorem.

Matron Marietha

Je vychovatelkou děvčat a malých dětí předškolního věku. O ty nejmenší se stará na každém kroku od rána do večera, ale když je potřeba tak i v noci. Spí vedle dětí jako jejich máma.

Kuchařka Albertina

Denně nasytí 30 hladových sirotků, kterým vaří obědy, večeře a ranní čaj. To vše na otevřeném ohni. Děti mají v kuchyni služby, ale když jsou ve škole je na vše sama.

Pomocník Samson

Jeho hlavním úkolem je dbát na stav budov a okolí Centra, realizovat malé zlepšováky a pomáhat s chovem drobných domácích zvířat. Děti se vedle něj učí novým dovednostem.


Děkujeme, momentálně všechny naše děti své rodiče na dálku mají

Pokud byste chtěli naše děti podpořit, je zde možnost přispět na zaměstnance, kteří se o děti starají, vaří jim a pečují o jejich společný domov.


Poděkování dětí

Za školní batůžek od adoptivních rodičů k Vánocům (2017)

K Vánocům 2017 dostaly všechny děti od svých adoptivních rodičů z Česka krásný baťůžek do školy, aby nošení těžkých sešitů bylo pro ně, na jejich dlouhých cestách do školy, snesitelnější. Takto nám na výraz díků zatančily a zazpívaly děti z Centra.