Violet Seleman

01.01.2002

Violet je prostě gazela. Moc se smála, když mi první den ukazovala pečenou kasavu. Jak je jen možné, že ji někdo nezná?! Hruď nosí pořádně hrdě kupředu, záda v největším esíčku na světě a nos lehce vzhůru. Je zodpovědná, drobet ostrý jazyk, hezky a odvážně zpívá, v očích má spoustu jiskřiček a s prací se nemaže, jde jí pěkně od ruky. Je letos na startu střední školy. Baví ji historie a jednou chce mít žáky na základce. Pst, čistě mezi náma, myslím, že je zamilovaná... z blogu naší dobrovolnice Marie (2017)

Oba rodiče jsou mrtví a tak Violet vyrůstala u prarodičů. Ti jsou však velmi staří a chudí. A tak se Violet ocitla u nás v centru pro sirotky. Je velmi pracovitá a sportovně nadaná.

O sirotkovi aktuálně - 2017/2018

Violet letos nastoupila do druháku na SŠ. Je nejkomunikativnější ze všech holek a to dokonce i v angličtině. Dělá pokroky. Má sklony se producírovat, parádit a je tvrdohlavá. Ale pokud se nadchne pro správnou věc, určitě má dispozice to daleko dotáhnout. Umí uvařit lepší, jemnější ugali než sirotčincová kuchařka. A taky dobře peče chleba. Batoh, který dostala na Vánoce jí skvěle ladí ke školní uniformě, má z něj velkou radost.


Děkujeme adoptivnímu rodiči

paní Martě Jirouškové

Variabilní symbol: 2274