Loveness Victory

01.01.2002

Když byla Loveness malá holčička, zanechala ji matka v Dar es Salaamu v kostele řeholní sestře se slovy, že si odskočí nakoupit na trh a pak se pro ní vrátí. Už se však nikdy nevrátila. Malé Loveness řekla, aby sestru následovala kamkoliv se pohne. A tak Lovness strávila celé své dětství u řeholních sester. Nejprve v Igogwe, nyní v Rujewa. Otec Victory zemřel. Matka se pohřešuje.

Loveness podporujeme od roku 2010. Díky ochotným a trpělivým adoptivním rodičům z Česka se jí podařilo dokončit základní školu. Neučí se dobře a proto musela poslední ročník znova opakovat. V Tanzánii se to legálně nedá, proto to všichni studenti obcházejí změnou jména a školy. Lovness nyní existuje pro úřady pod jménem Joyce.

Škola název: Rujewa (SŠ)
Bydliště: u sester v Rujewa, prázdniny u sester v Igogwe, kde strávila celé dětství

Vlastnosti: Loveness je velmi plaché děvče, ale pouze při prvním kontaktu. Potom se osmělí. Neučí se moc dobře, ale je velmi pracovitá. Dobrá hospodyňka

Co má ráda: žlutou barvu a banányDěkujeme adoptivnímu rodiči

panu Glettnikovi z Opavy

Variabilní symbol: 2239

ADOPCE


Potřebná částka 10000 Kč pokryje:

  • příspěvek na ubytování a stravu
  • náklady spojené se vzděláním na SŠ: uniforma a boty (1x ročně), školní pomůcky a sešity (2x ročně), další specifické věci pro SŠ
  • hygienické pomůcky (2x ročně)
  • příspěvek na běžné ošacení (1x ročně)
  • něco na přilepšení v období kolem Vánoc

Způsob a výše platby

Potřebná částka na rok (plná podpora): 10 000 Kč

Číslo účtu: 2400096696/2010 (CZK)

Variabilní symbol: 2239

Peníze můžete poslat najednou nebo po částech (např. v měsíčním intervalu). Minimálně polovinu částky potřebujeme mít k dispozici do konce 7. měsíce a druhou polovinu částky pak do konce 12. měsíce daného roku.