James Husseni Juma

01.01.2004

James na sobě mívá pruhované tričko s nápisem PLAY, a taky že hraje. Fotbal s ostatními kluky. A vůbec mu nevadí, že má dost nepěkně, a možná i bolavě, vbočené palce na nohou. Na to se tu nehraje, kope se bosky i v trepkách. S angličtinou se snaží. ...z blogu naší dobrovolnice Marie

 Jeho rodiče umřeli na HIV, od té doby bydlel se sourozenci u dědečka, který je poměrně starý. Do sirotčince se spolu dvojčetem Jacobem dostali ve věku 7 let v poměrně zanedbaném stavu, ani do školy nechodili.  James nyní chodí do šesté třídy.

O sirotkovi aktuálně - 2017/2018

James udělal velké pokroky v angličtině, ale dvojče Jakoba nedohnal. Kdysi to býval velký rošťák, ale s věkem se uklidnil a sám dělá "velkého bráchu" mladším dětem, konkrétně Elishovi. Má rád zedničinu a vždycky, když se děje nějaká práce v sirotčinci v podobném duchu, je přitom jako pomocník a učedník. Už se u toho naučil leccos. Je k ruce údržbáři Samsonovi, který je také původním povoláním zedník. Letos bude končit ZŠ, tak snad bez problému postoupí dál. Držíme mu palce.


Děkujeme adoptivním rodičům

paní Němcové z Dubňan

Variabilní symbol: 2271