KÁVAMAT

Nebýt Afriky, není ani káva. Svůj původ datuje káva na území, kde se nachází dnešní Etiopie a Keňa. Dnes můžeme být Africe vděční za tento lahodný nápoj, který nám dopřeje každý den chvilku klidu pro nás. Proč to tedy Africe nevrátit?

Z tohoto důvodu jsme aktivní v tzv. sociálním podnikání = podnikání s výtěžkem pro dobrou věc. Proto jsme uzavřeli partnerství s firmou Kavamat Vending s.r.o. Partnerství s touto firmou spočívá v:

Nabídce strojů (kávomatů)

nabídce produktů (kvalitní kávy a dalších nápojů)

servisu (spolehlivosti strojů a jejich doplňování)

Tedy v konkurenčním prostředí nabízíme stejný produkt, pouze s tou přidanou hodnotou, že 2 Kč z každého prodaného nápoje jsou věnovány právě na humanitární projekty Bez mámy. Připojením se k našemu projektu nelze nic ztratit, ale pouze získat. Jednak od nás získáváte komerční nájem (určitě se nebudeme zlobit, pokud bude co nejnižší) a vaše firma či instituce se stane de facto donátorem humanitární organizace. V neposlední řadě dáváte možnost svým zaměstnancům, žákům či studentům, aby si vybrali, zda peníze utratí v kávomatu zcela obyčejném nebo KÁVOMATU S VĚDOMÍM CHARITATIVNÍ POMOCI. ... v tom druhém případě ta káva skutečně chutná lépe.

Pokud máte zájem umístit náš charitativní kávomat, neváhejte nás kontaktovat:

KAMIL ŠIMÁNEK

TEL.: 733 714 442

OBCHOD@KAVAMAT.CZ

WWW.KAVAMAT.cz