Pomozte umístit kávamat

 Pomozte umístit kávomat, dostaneme 2 Kč z každého prodaného nápoje

Kávu a Bez mámy spojuje Afrika

Nebýt Afriky, není ani káva. Svůj původ datuje káva na území, kde se nachází dnešní Etiopie a Keňa. Dnes můžeme být Africe vděční za tento lahodný nápoj, který nám dopřeje každý den chvilku klidu pro nás. Proč to tedy Africe nevrátit? 

Jedním z podstatných rysů realizace projektů organizace Bez mámy, je jejich dlouhodobost a trvalá udržitelnost. Bez mámy si je totiž vědoma, že se nemůže spoléhat jen na dary, protože ty podléhají mnoha aspektům (např. aktuální ekonomická situace). Jedná se totiž o příjmy nepravidelné. Z tohoto důvodu je organizace Bez mámy aktivní v tzv. sociálním podnikání (podnikání s výtěžkem pro dobrou věc).

Pro rozvoj našeho podnikání jsme uzavřeli partnerství s firmou Kavamat Vending s.r.o., která zaručuje profesionální servisní přístup a vysokou kvalitu produktů. Partnerství s touto firmou spočívá:

  • v nabídce strojů (kávomatů),
  • produktů (kvalitní kávy a dalších nápojů)
  • a servisu (spolehlivosti strojů a jejich doplňování) pro firmy, či instituce za naprosto stejných podmínek jaké nabízí konkurence. Tedy v konkurenčním prostředí nabízíme stejný produkt, pouze s tou přidanou hodnotou (chcete-li konkurenční výhodou), že 2 Kč z každého prodaného nápoje jsou věnovány právě na humanitární projekty Bez mámy.

Připojením se k našemu projektu nelze nic ztratit, ale pouze získat.

Jednak od nás získáváte komerční nájem (určitě se nebudeme zlobit, pokud bude co nejnižší) a vaše firma či instituce se stane de facto donátorem humanitární organizace. V neposlední řadě dáváte možnost svým zaměstnancům, žákům či studentům, aby si vybrali, zda peníze utratí v kávomatu zcela obyčejném nebo KÁVOMATU S VĚDOMÍM CHARITATIVNÍ POMOCI.

... v tom druhém případě ta káva skutečně chutná lépe.


Pokud máte zájem umístit náš charitativní kávomat, neváhejte nás kontaktovat:

Kamil Šimánek, Tel.: 733 714 442, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.http://www.kavamat.cz/